PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGOS PAVADINIMAS

PASIRAŠYTOS SUTARTYS
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras 1549
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras 1012
Šiaulių profesinio rengimo centras 762
Kauno technikos profesinio mokymo centras 743
Alytaus profesinio rengimo centras 723
Marijampolės profesinio rengimo centras 608
Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras 546
Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla 536
Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras 501
Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras 485
Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras 410
Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras 400
Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla 349
Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras 343
Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla 323
Kauno informacinių technologijų mokykla 308
Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras 273
Ukmergės technologijų ir verslo mokykla 268
Mažeikių politechnikos mokykla 267
Biržų technologijų ir verslo mokymo centras 262
Kauno taikomosios dailės mokykla 243
Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla 232
Klaipėdos technologijų mokymo centras 229
Zarasų žemės ūkio mokykla 218
Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla 213
Klaipėdos turizmo mokykla 213
Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla 212
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras 207
Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras 206
Utenos regioninis profesinio mokymo centras 205
Šilutės žemės ūkio mokykla 195
Vilkijos žemės ūkio mokykla 185
Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla 178
Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla 175
Kėdainių profesinio rengimo centras 171
Veisiejų technologijos ir verslo mokykla 161
Plungės technologijų ir verslo mokykla 157
Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla 155
Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla 148
Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras 148
Jonavos politechnikos mokykla 146
Kupiškio technologijos ir verslo mokykla 146
Švenčionių profesinio rengimo centras 145
Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras 141
Joniškio žemės ūkio mokykla 139
Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla 130
Žeimelio žemės ūkio mokykla 118
VšĮ Mokykla „Art of Beauty“ 115
Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla 113
Anykščių technologijos mokykla 108
Simno žemės ūkio mokykla 100
Smalininkų technologijų ir verslo mokykla 98
Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla 93
Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla 90
Aukštadvario žemės ūkio mokykla 88
Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla 86
Tauragės profesinio rengimo centras 86
Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla 80
Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla 72
Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras 71
Klaipėdos laivininkų mokykla 70
Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla 68
Varėnos technologijos ir verslo mokykla 58
Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykla 46
Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras 42
Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centras 41
Alytaus dailiųjų amatų mokykla 31
Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras 31
Viešoji įstaiga Amatų mokykla „Sodžiaus meistrai“ 27
Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla 21
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija 19
Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcis centras 19
Panevėžio darbo rinkos mokymo centras 0
Druskininkų amatų mokykla 0