Siekiant didinti profesinio mokymo Lietuvoje prestižą, pristatyti aktualias Lietuvos darbo rinkoje profesijas, karjeros galimybes ir perspektyvas įgijus profesinę kvalifikaciją, 2018 m. sausio 17 d. Kauno Žalgirio arenoje vyks 1-oji „Profesinio mokymo mugė 2018“. Ji rengiama kartu su 17-ąja „Aukštųjų mokyklų muge“.

Mugėje dalyvaujantys profesinio mokymo centrai pristatys įvairių sričių profesijas, aktualias Lietuvos darbo rinkai: grožio, įvairių IT sričių, virėjo, konditerio, maisto pramonės darbuotojo, padavėjo ir barmeno, apskaitininko ir kasininko, kelionių agento, smulkaus verslo organizatoriaus, autotransporto elektronikos ir elektros energetikos, orlaivių mechanizmų techninio eksploatavimo, statybos, kelių ir paveldo statinių inžinerijos.

Į profesines mokyklas priimami mokiniai nuo 14 metų. Kartu su profesine kvalifikacija jie gali įgyti ir pagrindinį arba vidurinį išsilavinimą. Besidomintys profesinio mokymo įstaigose vykdomomis programomis mugėje sužinos priėmimo į profesines mokyklas sąlygas, tęstinio profesinio mokymo kursus, karjeros galimybes. Planuojantiems dalyvauti šių metų priėmime į profesines mokymo įstaigas bus suteikta informacija, kokia priėmimo tvarka bus šiemet, kaip naudotis LAMA BPO informacine sistema (nes priėmimas į pirminio mokymo ir formaliojo tęstinio mokymo programas vyks tik centralizuotai) ir teisingai užpildyti prašymą.

Greta Profesinio mokymo mugės vyks ekspozicijos erdvė – inovacijų ekspozicija, kuri atvers naujas galimybes dalyviams pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas ar pristatyti kitas įdomias moksleiviams veiklas. Arenos amfiteatre vyks dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis asmenybėmis apie jų patirtį renkantis karjeros kelią.

Profesinio mokymo mugę organizuoja UAB „Ekspozicijų centras“.

Apsilankymas mugėje nemokamas. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia: www.parodos.lt/26673/parodu-grafikas/artimiausios-parodos.html?view=descr&paroda=103