Dar iki šio trečiadienio, gruodžio 11 d., 23 val. galima teikti prašymus Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS) ir dalyvauti papildomame žiemos priėmime į profesinio mokymo įstaigas. Kviečiami mokytis stojantieji iki gruodžio 17 d. sulauks pranešimų informacinėje sistemoje, kvietimai taip pat bus išsiųsti prašyme nurodytu elektroninio pašto adresu.

Šiuo metu prašymus užregistravo daugiau kaip 1,5 tūkst. asmenų. Daugiausia pretendentų mokytis profesinio mokymo įstaigose surinko Paslaugų asmenims ir Inžinerijos ir inžinerinių profesijų švietimo sričių programos.

Stojantiesiems viso priėmimo metu elektroniniu paštu siunčiami laiškai dėl duomenų patikslinimo ar papildymo, kvietimai mokytis ir kita svarbi informacija. Labai svarbu pasitikrinti pateikto prašymo būseną skiltyje „Pageidavimai“ ir atidžiai skaityti LAMA BPO siunčiamus el. laiškus.

Primename, kad pildant prašymą būtina nurodyti galiojančio asmens tapatybę liudijančio dokumento duomenis, pateikti bendrąjį išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją (jei išsilavinimas įgytas iki 2010 m.). Asmenys, įgiję profesinę kvalifikaciją ir / ar aukštąjį išsilavinimą, turi pridėti šių dokumentų kopijas.

 

Visą informaciją apie priėmimą į profesinio mokymo įstaigas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: www.profesinis.lamabpo.lt.