Nuo šiandien, lapkričio 11 d., iki gruodžio 11 d. stojantieji kviečiami teikti prašymus mokytis profesinio mokymo įstaigose. Papildomas priėmimas į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas bus vykdomas centralizuotai internetu per LAMA BPO Bendrojo priėmimo informacinę sistemą.

Stojantiesiems bus pasiūlyta 2,1 tūkst. valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų vietų visų švietimo sričių profesinio mokymo programose. Daugiausia jų liko Gamybos ir perdirbimo, Architektūros ir statybos, Verslo ir administravimo  srityse.

Žiemos priėmimo metu stojantieji galės pateikti ne daugiau kaip 2 pageidavimus į valstybės finansuojamas ar nefinansuojamas vietas. Juos galės pasirinkti iš sistemoje nurodytų profesinio mokymo įstaigų ir jų įgyvendinamų programų sąrašo.

Registruojantis Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje reikės nurodyti asmeninį elektroninio pašto adresą, kuriuo bus siunčiama svarbi informacija apie bendrąjį priėmimą bei kvietimas mokytis. Pildant prašymą būtina nurodyti galiojančio asmens tapatybę liudijančio dokumento duomenis, bendrąjį išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją (jei išsilavinimas įgytas iki 2010 m.). Asmenys, įgiję profesinę kvalifikaciją ir / ar aukštąjį išsilavinimą, turės pridėti šių dokumentų kopijas.

Stojantysis gaus kvietimą mokytis vienoje iš jo pageidautų programų. Kvietimus mokytis stojantieji matys informacinėje sistemoje, kvietimai taip pat bus išsiųsti prašyme nurodytu elektroninio pašto adresu. Priimtieji per žiemos priėmimą mokytis pradės iškart po mokymo sutarties su profesinio mokymo įstaiga pasirašymo, jie prisijungs prie jau nuo rudens besimokančių grupių.

 

Visą informaciją apie bendrąjį priėmimą galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: www.lamabpo.lt.