2019 m. sausio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks 2-oji „Profesinio mokymo mugė 2019“

 kartu su 18-ąją „Aukštųjų mokyklų muge“

Klausimai, ką daryti su savo gyvenimu, kokią profesiją ar specialybę rinktis jaunuolius užklumpa labai ankstyvame amžiuje. Moksleiviai jau nuo 14 m. gali pasirinkti Lietuvos darbo rinkoje aktualų profesinį mokymą arba 10 klasėje turi apsispręsti, kokius dalykus norės mokytis 11-12 klasėje, pagal tai kokius egzaminus laikys, rinktis profesinį mokymą gali ir turintys vidurinį išsilavinimą. Šiai dienai profesinis mokymas gyvena atgimimo laikus,  o profesinio mokymo įstaigos modernios ir dinamiškos įstaigos, reaguojančios į darbo rinkos pokyčius. 

Profesinio mokymo mugėje“ dalyvaujantys profesinio mokymo centrai, pristatys grožio, įvairių IT sričių, virėjo, konditerio, maisto pramonės darbuotojo, padavėjo ir barmeno, apskaitininko ir kasininko, kelionių agento, smulkaus verslo organizatoriaus, autotransporto elektronikos ir elektros energetikos, orlaivių mechanizmų techninio eksploatavimo, statybos, kelių ir paveldo statinių inžinerijos profesijas, kurios yra labai aktualios Lietuvos darbo rinkoje.

Mugėje moksleiviai galės sužinoti priėmimo į profesines mokyklas sąlygas, tęstinio profesinio mokymo kursus, karjeros galimybes.

Tai vieta, kur atrandi save!

Mugės lankymas NEMOKAMAS

Mugės darbo laikas 10:00 – 17:00 val.